Farklılaşan pazar taleplerine yönelik yenilikçi çözümlerimizle, dijital baskıda kalite standartlarını yükseltiyoruz. Reklam sektöründeki köklü deneyimimizle, iş ortaklarımıza daha hızlı, daha esnek ve özelleştirilmiş baskı çözümleri sunuyoruz. Hedefimiz, dijital baskının kalite algısını yeniden şekillendirerek sektörde öncü bir konum elde etmek ve iş ortaklarımıza üst düzey hizmet sunmaktır. Geniş Malzeme Seçenekleri: Işıklı ve ışıksız ortamlar için kumaş, folyo, vinil, ayrıca sert materyaller üzerine UV baskı seçenekleri ile projelerinize uygun malzeme seçenekleri sunuyoruz. Tekstil ürünlerinde kullanabileceğiniz DTF baskı seçeneği ile öne çıkan ve sıradışı tasarımlar elde etmenizi sağlıyoruz. Yüksek renk doğruluğu ve baskı kalitesi ile tüm baskılı işlerinizde teknolojiyi en üst düzeyde kullanıyor, sürdürülebilir ve güvenilir bir iş ortağı olarak projelerinizde yanınızda yer alıyoruz. Her geçen gün çeşitliliğimizi arttırarak, iş ortaklarımıza en iyi hizmeti sunmak için çalışıyoruz. Kalitede çıtayı yükseltiyor, teknolojiyi takip ediyoruz ve projelerinizde bizimle birlikte ileriye doğru adım atmanız için buradayız.

Dijital Baskı

2M Frame Tekstil Çerçeve

2M Frame Tekstil Çerçeve, inovasyon ve estetik birleşimiyle tasarlanmış alüminyum profillerden oluşan özel bir çerçeve sistemidir.Bu sistem, dijital baskı teknolojisi kullanılarak özel olarak tasarlanmış görselin kumaş üzerine basılması ve ihtiyacınıza en uygun profil çerçeve sistemi ile oluşturulur. 2M Frame Tekstil Çerçeve, zarif ve dayanıklı alüminyum çerçevesi sayesinde iç mekan ve dış mekanlarda görsel bir şölen yaratmanıza yardımcı olur. Alüminyum çerçevelerin çok amaçlı kullanımı, reklam ve dekorasyon projelerinizde tam anlamıyla özgürlük sunar. Özel ihtiyaçlarınıza uygun farklı boyutlarda uygulanabilir, böylece yaratıcılığınıza ve projelerinize daha fazla esneklik katar. 2M Frame Tekstil Çerçeve kullanıldığı kumaş, B1 sertifikalı yanmaz ve alev almaz özelliklere sahiptir, bu da güvenlik ve taşıma açısından rakiplerine göre üstün bir avantaj sunar. 2M Frame Tekstil Çerçeve, iç mekan veya dış mekan reklamcılığı, etkinlikler, fuarlar, mağaza vitrinleri, restoran dekorasyonu ve daha fazlası için ideal bir çözümdür. İleri teknoloji ve dayanıklılığı bir araya getirerek, görsel projelerinizi unutulmaz kılmanıza yardımcı olur.

Biz tabela dünyasında estetik ve kaliteyi bir araya getiren bir adım ötesiyiz. İç ve dış mekan tabela üretiminde uzmanlaşmış firmamız markanızın görünürlüğünü en üst düzeye çıkarmak için çözümler sunuyoruz. İş ortaklarımızın ihtiyaçlarına uygun özelleştirilmiş tabela tasarımlarıyla markanızı benzersiz kılıyoruz. İç ve dış mekan koşullarına uygun, uzun ömürlü ve kaliteli malzelerle üretim yapıyoruz. Deneyimli ve uzman ekimiz, projenizin her aşamasında size destek oluyor. İşlerinizi aksatmadan, belirlenen süre içinde teslimat yaparak güvenilir bir iş ortağı oluyoruz.

İç ve Dış Mekan Tabela Üretimleri

CNC Kesim ve İşleme

CNC kesim ve işleme alanında iş ortaklarımıza yüksek hassasiyet, kalite ve sürdürülebilir hizmet sunuyor ve teknolojiyi yakından takip ediyoruz. Kullandığımız yüksek teknoloji makineler sayesinde malzemeler üzerinde son derece hassas ve detaylı kesim ve işleme imkanı sunuyoruz. Hız ve otomasyon avantajları ile verimli zaman kullanımı ile projelerinizi hızlı ve zamanında teslim ediyoruz.

İhtiyaçlarınıza yönelik dekoratif ve reklamasyon amaçlı strafor kesim logo, slogan, simge vb bir çok ürünlerin üretimi ile ilgili modern ekipmanlarımızla projelerinize özel üretimler gerçekleştirebiliyoruz. Tüm strafor kesim taleplerinizde tasarım sürecinden üretim sürecine kadar en yüksek hassasiyetle yönetiyor.

Strafor Kesim ve İşleme

Lazer Kesim ve İşleme

Dekoratif ve reklemasyon amaçlı pleksi ve benzeri ürünlerin kesimi ve işlenmesi konusunda sektördeki öncü konuma ulaşmayı hedefleyen aynı zamanda yüksek teknoloji ve uzman ekibimizle beklentileri aşan çözümler sunmayı ilke edinmiş bulunmaktayız. İş ortaklarımızın talepleri doğrultusunda özel tasarımlar ve özgün konseptler geliştirerek her projede estetik ve fonksiyonu bir araya getiriyoruz.

2M Design, satış destek ürünleri ve tasarım alanındaki uzmanlığıyla iş ortaklarının satış stratejilerini güçlendirmeye devam ediyor. Yaratıcı ve etkili çözümlerimiz, iş ortaklarımızın satış süreçlerini optimize etmelerine ve marka bilinirliklerini artırmalarına katkı sağlıyor. Özel tasarım standlar, ürün teşhir stantları, kampanya alanları ve görsel alanlar gibi çeşitli ürünlerimizle iş ortaklarımızın her daim etkili ve göz alıcı bir satış ortamına sahip olmalarını amaçlıyoruz. Deneyimli tasarım ekibimiz ve kaliteli üretim süreçlerimizle öne çıkan çözümler sunuyor, iş ortaklarımızın beklentilerini en üst düzeyde karşılıyoruz. 2M Design, müşteri memnuniyetini esas alarak, stratejik destek sağlayan ve iş ortaklarının başarısını birinci öncelik olarak benimseyen bir yaklaşıma sahiptir. Sektördeki liderliğimizi sürdürmek ve iş ortaklarımıza değer katmak için sürekli olarak kendimizi yeniliyoruz.

Satış Destek Ürünleri